KOLPOSKOPIA

Kolposkopia

Centrum Medyczne Femina umożliwia wykonanie bezpłatnej kolposkopii w przypadku nieprawidłowego wyniku badania cytologicznego. Nasza propozycja obejmuje kompleksową diagnostykę, nowoczesny sprzęt i przyjazną atmosferę. Nasza placówka jest dla Ciebie, jeśli cenisz sobie profesjonalizm, szybkość i wygodę, a jednocześnie chcesz wykonać badanie bezpłatnie. Skontaktuj się z nami i umów na bezpłatną kolposkopię już dziś pod numerem telefonu 32 257 06 99!  

 

O badaniu 

Kolposkopia to kompleksowe, bezbolesne i precyzyjne badanie, które pozwala wykryć zmiany w obrębie szyjki macicy. Dzięki niemu możesz zapobiec poważnym chorobom i uniknąć niepotrzebnego stresu oraz zadbać o swoje zdrowie. Kolposkopia to badanie, które pozwala na dokładne obejrzenie dolnego odcinka układu rozrodczego kobiety, czyli szyjki macicy, pochwy i sromu. Podczas tego badania wykorzystuje się specjalne urządzenie, tzw. kolposkop, który pozwala na powiększenie obserwowanych obszarów nawet do 50-krotności. 

Dla kogo? 

Kolposkopia jest zalecana w przypadku nieprawidłowego wyniku badania cytologicznego, podejrzenia zmian przedrakowych lub wczesnego stadium raka szyjki macicy, a także w celu kontroli po wcześniejszych badaniach kolposkopowych. Jest to także niezbędne w przypadku nadżerki, polipa lub przerostu szyjki macicy. 

 

REJESTRACJA TELEFONICZNA

32 257 06 99