Laboratorium Covid

Od wielu lat świadczymy usługi w zakresie diagnostyki.Jako pierwsze laboratorium na Śląsku wdrożyliśmy procedury real time PCR uruchamiając pracownię badań genetycznych.
W momencie pojawienia się pandemii covid-19 rozpoczęliśmy również badania SARS-CoV-2 uzyskując akredytację Ministerstwa Zdrowia i wpis na listę laboratoriów covid. Zgodnie z wytycznymi nasze laboratorium przestrzega procedur kontroli wewnętrznej i zewnętrznej. Z uwagi na konieczność zwiększenia przepustowości, uruchomiliśmy systemy nowej generacji co umożliwiło uzyskiwanie wyników w możliwie krótkim czasie. Nasze laboratorium zatrudnia diagnostów doświadczonych w dziedzinie biologii molekularnej i genetyki.

W celu pobrania wymazu nie musicie Państwo wcześniej uzgadniać terminu. Należy przyjechać w godzinach pracy punktów wymazowych.

PUNKTY POBRAŃ COVID
Laboratorium Covid

telefon:

  • +48 575 100 194
  • +48 883 311 176

e-mail:

REAL TIME PCR (test genetyczny)
TESTY ANTYGENOWE
BADANIA PRZECIWCIAŁA
WYMAZOBUS
Zniżka za przynależność do Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach

Centrum Medyczne Femina współpracuje z Okręgową Radą Adwokacką w Katowicach w zakresie diagnozowania SARS-CoV-2. Każda osoba, która zgłosi się na wykonanie testu RTPCR, lub antygenowego w kierunku SARS-CoV-2 w punktach pobrań przy ul. Kłodnickiej 23 lub Francuskiej 180 (namiot przy Lotnisku Muchowiec) Katowicach, po okazaniu legitymacji potwierdzającej przynależność do Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach, otrzyma specjalną zniżkę na badanie.W obydwu punktach istnieje możliwość płacenia za badania gotówką lub kartą i uzyskania faktury uproszczonej. W przypadku potrzeby pełnej faktury, prosimy o kontakt mailowy: faktury@femina.katowice.pl